EKOMIR Sp. z o.o. - O Firmie

Jesteśmy firmą o zasięgu europejskim. Działamy w branży tworzyw sztucznych w oparciu o decyzje uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie obrotu odpadami niebezpiecznymi i nie niebezpiecznymi. 

Firma EKOMIR funkcjonuje na rynku od 1999r, posiada wielu partnerów biznesowych, oraz doświadczenie w branży. Początkowo głównym przedmiotem działalności były odpady niebezpieczne.

Naszym celem jest stworzenie nowej jakości ekologii w Polsce - na wzór niemieckich przedsiębiorstw - czystość, solidność, jakość usług i produkcji dostosowana do norm europejskich

Sortownia odpadów opakowaniowych Kamieńsk - Barczkowice zaprasza do współpracy w zakresie sprzedaży odpadów opakowaniowych, odbioru selektywnej zbiórki - surowców wtórnych, zakupu tworzyw sztucznych.

INFORMACJA!

W związku z zakończeniem działalności przez firmę PAMAR Sp. z o.o. mieszczącej się w miejscowości Kamieńsk - Barczkowice ul. Mickiewicza 47, pragniemy poinformować iż działalność Sortowni Odpadów będzie kontynuowana przez naszą firmę - EKOMIR Sp. z o.o. , na tym samym terenie. Gorąco zapraszamy do współpracy w zakresie ochrony środowiska jaką jest selektywna zbiórka.

Proszę o kontakt pod tel. 44 6832130

lub na adres e-mail: media(at)ekomir(dot)eu